FİNANSAL ZEKA (FQ) SEMİNERİ - Kişisel Finans ve Para Yönetimi İle İlgili Herşeyin Özeti Bu Seminerde Bulacaksınız

Finansal ZekaIste Finansal zekâ ile yapabilecekleriniz: Borçlarınızdan kurtulabilirsiniz, Kişisel harcamalarınız için zenginlik olusturabilirsiniz, Vergi ödemelerinizi azaltabilirsiniz, Kendinizi ve ailenizi finansal risklere karşı koruyabilirsiniz, Doğru ve kârlı yatırımlar yapabilirsiniz, Istediğiniz zaman, istediğiniz yaşam standardında emekli olabilirsiniz, Servetinizi sonraki nesillere aktarabilirsiniz.

Devamını Oku

Gulfood 2018 Fuarı

dubai2017Gulfood 2018 Fuarı 18-22 Şubat 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Devamını Oku

KTSO yeni yönetimi, Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Denktaş ile görüş alışverişinde bulundu

Untitled-1 596c9ebb.gifBaşbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Serdar Denktaş, Kıbrıs Türk Sanayi Odası’nın yeni yönetimi ile görüştü.

Devamını Oku

Atun: "Üretilen her ürün ve mal ihraç edilmeden kendi ülkemizde dünya standartlarında olup olmadığı kontrol edilecek"

1500376777Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun, Kıbrıs Türk Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Mustafa Kaymak ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

Devamını Oku

Surlariçi Platformu, Lefkoşa Surlariçi’ni ziyaret etti

d1eb8f1c9c563036302e362588af8b60Lefkoşa Surlariçi’nin tarihî dokusu dikkate alınarak insan unsuruyla birlikte kalkınmasını sağlamak ve bölgeyi insanların kaynaştığı, istihdam ve yatırımla katma değer yaratılan bir cazibe merkezi haline getirme vizyonu ile hareket eden Surlariçi Platformu, bu sabah bölgeyi ziyaret ederek, Bedesten-Büyük Hamam-Büyük Han güzergahında incelemelerde bulundu.

Devamını Oku